صدور احكام جديد در شركت توانير

صدور احكام جديد در شركت توانيرمديرعامل شركت توانير، در راستاي ابلاغ ساختارسازماني جديد شركت توانير، احكام انتصاب هاي جديد را صادر كرد.

اين احكام در راستاي اجراي نامه شماره 18776 مورخ 24/1/1395 سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، توسط مهندس آرش كردي مديرعامل توانير صادر شده است.

براساس اين احكام كه به صورت جداگانه صادر شده، ، دكتر داود منظور به سمت معاون هماهنگي مالي و پشتيباني و امور مجامع، مهندس اسماعيل محسني كبير به سمت معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي و دكتر محمود حقي فام به سمت معاون هماهنگي توزيع ، مهندس كرم رضائي به سمت معاون تحقيقات و منابع انساني، مهندس سيد زمان حسيني به سمت معاون هماهنگي انتقال منصوب شده اند.

در عين حال براساس احكام ديگري كه توسط مديرعامل توانيرصادر شده است، سيد محمد حسيني به سمت مديركل دفتر مديرعامل و هيات مديره، حسين افراز به سمت مديركل اداره كل حراست، بيژن قاسمي به سمت مديركل دفتر روابط عمومي و امور بين الملل، دكتر علي نظري منتظر به سمت مديركل دفتر حقوقي، سيد محمد موسوي به سمت مديركل دفتر بازرسي و مديريت عملكرد و وحيد گوهري صدر به سمت مديركل دفتر تجارت خارجي برق منصوب شدند.

همچنين در احكام ديگري توسط مهندس كردي مديرعامل توانير، مهندس ولي الدين مصلحتي شربياني به سمت مجري طرح برق روستايي و مهندس سيد رضا ميرزازاده حسيني به سمت مجري طرح توليد پراكنده و انرژي هاي نو منصوب شدند.

مهندس كردي در عين حال احكام ديگري را نيز صادر وبراساس آن آقايان عليرضا طالب و سيد محسن وهابي را به سمت مشاوران مدير عامل منصوب كرده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدور احكام جديد در شركت توانير» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات