ماهی به دام افتاده در یک چتر دریایی!

ماهی در چتردریایی شنا می کند. مثل این است که می خواهیم یک جوک تعریف کنیم، اما باور کنید یا نه، یک ماهی واقعا در یک چتر دریایی شنا می کند! برترین ها: ماهی در چتردریایی شنا می کند. مثل این است که می خواهیم یک جوک تعریف کنیم، اما باور کنید یا نه، یک ماهی واقعا در یک چتر دریایی شنا می کند! و جالب است که ماهی همچنان می تواند حرکاتش را کنترل کند و حتی چتردریایی را هم هدایت می کند. به تصاویر زیر نگاه کنید تا این منظره عجیب و زیبا را خودتان ببینید.این عکس توسط عکاس استرالیایی «تیم ساموئل» گرفته شده است. او این صحنه را در حال غواصی با دوستش در خلیج بایرون مشاهده کرده و می گوید در طول پنج سال عکاسی اش چیزی مثل این ندیده بوده است. 
ماهی به دام افتاده در یک چتر دریایی!
ماهی به دام افتاده در یک چتر دریایی!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماهی به دام افتاده در یک چتر دریایی!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات