خدمات طرح احسان در خراسان شمالی الکترونیکی می شود

رقیه رئوف پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با رایزنی های صورت گرفته با شرکت داریا کارت ( صادر کننده کارت های هوشمند الکترونیکی ) و فروشگاه های طرف قرارداد ملورین و کورش ، ارائه خدمات به مددجویان در طرح احسان الکترونیکی می شود.
وی افزود: در این طرح ، فروشگاه های یاد شده با صدور کارت های الکترونیکی و شارژ این کارتها مقدمات خرید الکترونیکی را برای مددجویان بهزیستی فراهم می آورند .
رئوف پور تصریح کرد : این کارتها پس از شارژ شدن در اختیار مددجویان طرح احسان قرار خواهد گرفت تا با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد و ارائه کارت ، جنس خود را تحویل گرفته و کارت را به صندوق تحویل می دهند ، سپس کارت های جمع آوری شده با توجه به قابلیت شارژ مجدد دوباره به چرخه خدمات باز می گرد.
دراین طرح عموم مردم می توانند ضمن خرید از فروشگاه های طرف قرار داد طرح ،اقدام به خرید فیش های متنوع آن با نیات خاص کنند. از محل منابع حاصل از فروش فیشها اجناس ولوازم ضروری و مایحتاج زندگی در اختیار مددجویان بهزیستی قرار گرفته و مددجویان می توانند با حضور در فروشگاه های طرف قرارداد طرح احسان ، اجناس مورد نظر نیکوکار محترم را دریافت کنند.
بهزیستی خراسان شمالی 17هزار نفر را تحت پوشش خود قرار داده است که هفت هزار و 388نفر از این تعداد بیماران جسمی و حرکتی، 151نفر ضایعه نخاعی، چهار هزار و 540نفر بیمار ذهنی، یک هزار و 590نفر نابینا، یک هزار و 903نفر ناشنوا، یک هزار و 339نفر بیمار روانی و 107نفر بیمار گفتاری هستند.
6003/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمات طرح احسان در خراسان شمالی الکترونیکی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات