جابه جایی روزانه ١٠هزار مسافر در خط اتوبوس شهید بهشتی - شهیدمطهری

به گزارش خبرگزاری مهر، پیمان سنندجی با بیان اینكه قریب به ٣ ماه از راه اندازی خط اتوبوس شهید بهشتی - مطهری می گذرد، گفت: اكنون ١٦دستگاه اتوبوس در این خط فعالیت دارند.  

وی با بیان اینكه در مطالعات این خط طی یک سال راه اندازی روزانه ٣٠هزار جابه جایی پیش بینی شده بود، گفت: این درحالیست كه با گذشت ٣ ماه از بهره برداری این خط اكنون روزانه ٨ تا ١٠ هزار جابه جایی در این خط داریم.  

به گفته سنندجی طی ٣ ماه گذشته در هر ماه میانگین ٢٠ درصد افزایش جابه جایی داشته ایم.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در ادامه به نصب فیلترهای دوده اتوبوس ها اشاره و بیان كرد: تمامی آزمایش ها بر روی اتوبوس ها صورت گرفته، نمونه ها تایید شده و حتی قابلیت نصب نیز در اتوبوس ها جانمایی شده است.

وی تصریح كرد: اعتبار خرید فیلترهای دوده نیز به پیمانكار پرداخت شده و تنها منتظر ورود فیلترهای دوده از سوی پیمانكار هستیم كه به محض تامین فیلترها، بر روی اتوبوس ها نصب می شوند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جابه جایی روزانه ١٠هزار مسافر در خط اتوبوس شهید بهشتی - شهیدمطهری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات