دعوت رئیس حزب سلفی های مصر برای مقابله با تشیع

به گزارش «شیعه نیوز»، مخیون که از عناصر ضد شیعی در مصر به شمار می رود، همچنین ادعا کرد: علاوه بر این هشدار داده بودیم که شیعیان به کشوهایشان وفادار نیستند بلکه وفاداری آنها به ایران و مراجع شیعه در قم و نجف است.

وی با ادعای اینکه بزرگترین رویای شیعیان، هدف قرار دادن مصر یعنی قلب جهان اسلام و کشورهای عربی است و مصر با خطرات شدید نفوذ شیعیان به جامعه این کشور روبرو است، در ادامه ادعاهای خصمانه خود افزود: متاسفانه کشورهای عربی سرگرم بحران های داخلی خود هستند که غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی ایجاد کرده اند و نسبت به خطر گسترش شیعه ملتفت نیستند حتی در بین ما هم کسانی وجود دارند که برای موفقیت این طرح چه از روی قصد وچه بدون قصد  تلاش می کنند.

رئیس حزب سلفی نور همچنین مقامات و نیروهای سیاسی مصر را به دسیسه چینی، انزوای دیگر اطراف، رسوای اخلاقی، عدم پایبندی به ادب و تلاش برای سلب هویت مصری ها متهم کرد.

از طرف دیگر «سرلشکر محمد الغباشی» سخنگوی رسمی حزب حامیان وطن در واکنش به اظهارات خصمانه یونس مخیون رئیس حزب نور که نیروهای سیاسی این کشور را به حیله گری و انزوای دیگر اطراف متهم کرده بود، گفت: که چنین اتهاماتی اشتباه است.

وی در واکنش به دعوت مخیون برای مبارزه با تشیع در مصر نیز تاکید کرد: فراخوانی های مخیون برای مبارزه با تشیع باید از کانال الازهر باشد نه سلفی ها؛ تا باردیگر تجاوزگری های آنها علیه شیعیان تکرار نشود.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دعوت رئیس حزب سلفی های مصر برای مقابله با تشیع» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات