دست پاچگی المستقبل لبنان به علت انتقاد از عربستان

به گزارش «شیعه نیوز»، " نهاد المشنوق " وزیر کشور لبنان اخیرا ازعربستان به علت نقش مخربش در لبنان و منطقه انتقاد کرده و گفته بود که سیاست های عربستان، ما را به این روز انداخته است.

به دنبال این موضوع حزب المستقبل به ریاست سعد الحریری از این انتقاد ابراز نگرانی کرد و از وزیر کشور خواست که خوبی های عربستان به لبنان و مردمش را فراموش نکند و آنها را به لبنانی ها یادآوری شود.

المشنوق که خود عضو حزب المستقبل است، در برنامه ای تلویزیونی، به طور تلویحی سعد الحریری را دست پرورده عربستان خواند و افزود: ما نباید فراموش کنیم که حریری کجا زندگی کرده است، کجا کار می کند و منافعش کجاست!

حزب المستقبل روز سه شنبه در پایان نشست هفتگی خود دربیانیه ای اعلام کرد که عربستان نقش بزرگ و مهمی در لبنان ایفاء می کند و از چند دهه پیش تاکنون همواره به حمایت و کمک کردن به لبنانی ها پرداخته است. نباید نقش سازندۀ عربستان را در لبنان فراموش کرد و باید از سعودی ها به علت خوبی ها و نیکوئی هایشان به لبنان و مردمش قدردانی شود.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دست پاچگی المستقبل لبنان به علت انتقاد از عربستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات