تاکید نماینده اردکان بر تسریع در تشکیل بانک جامع اطلاعات نخبگان

به گزارش ایرنا محمدرضا تابش روز چهارشنبه در سومین جلسه کمیته های مشورتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود: با شناسایی فرهیختگان اردکانی در سطح ملی و بین المللی و برگزاری همایش برای بزرگداشت آنان، ضمن ارج نهادن به زحمات و جایگاه علمی و اجتماعی شان از نظرات شان به منظور اصلاح، بهبود و تکمیل امور شهرستان استفاده می شود.
وی همچنین بر تربیت نیروی انسانی متخصص و دلسوز و ارتقای سرمایه های اجتماعی برای تصدی مسئولیت های مختلف اجرایی در شهرستان اردکان تاکید نمود.
به گفته وی تبادل آرا و نظرات و مشورت با صاحب نظران، موجب تصمیم گیری سنجیده تر و برنامه ریزی مطلوب تر می شود.
تابش با بیان اینکه جامعه ای پیشرو و رو به ترقی و تعالی است که در آن بستر بروز افکار مختلف و نقدهای دلسوزانه فراهم آید افزود: در دنیای امروز تصمیماتی بادوام و برنامه هایی موفق است که با مشارکت نخبگان و اقشار مختلف مردم بدست آید.
نماینده مردم اردکان با تاکید بر حفظ و گسترش تشکل ایجاد شده و جذب و بکارگیری افراد متخصص و دلسوز از هر گروه و جناح و سلیقه ای گفت: برنامه ارائه شده در زمان انتخابات که همچون دوره های قبل با استفاده از دیدگاه متخصصین و نخبگان اردکانی تهیه شده باید با جدیت دنبال شود و با پایش منظم نظرات، پیشنهادات و انتقادات، فرایند اجرایی شدن برنامه تسریع شود.
تابش در پایان از همه دلسوزان و دوستداران اردکانی دعوت کرد تا ضمن مشارکت و ارائه نظرات خود، موجبات رشد و شکوفایی بیش از پیش شهرستان اردکان را فراهم آورند.
شورای مشورتی نماینده مردم اردکان با دعوت و تشکیل نشست هایی با افراد صاحب نظر، جوانان و اقشار مختلف در حوزه های گوناگون کاری با هدف رفع مشکلات و توسعه شهرستان در حال شکل گیری و فعالیت است.
اردکان با 85 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع شده است .
7544/ 6197

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکید نماینده اردکان بر تسریع در تشکیل بانک جامع اطلاعات نخبگان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات