نظرسنجی: دو سوم فلسطینی ها خواستار کناره گیری محمود عباس هستند

به نوشته پایگاه خبری فلسطینی (سماء)، نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش های سیاسی و میدانی فلسطین نشان می دهد که جنبش فتح طی 3 ماه گذشته نتوانسته است وضعیت خود را بهبود ببخشد.
نتایج نظرسنجی برگزار شده در جامعه فلسطینی نشان می دهد که وضعیت جنبش فتح، تشکیلات خودگردان فلسطین و محمود عباس رئیس آن در میان فلسطینیان همچنان شکننده و ضعیف است و دو سوم فلسطینی ها خواستار کناره گیری عباس هستند.
68 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده اند که مقامات تشکیلات در ادعاهای خود مبنی بر توقف همکاری های امنیتی با رژیم صهیونیستی جدی نیستند.
براساس نتایج این نظرسنجی، 46 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که احتمال فروپاشی تشکیلات رام الله و بازگشت اداره مدنی اسرائیلی به مناطق اشغالی فلسطین زیاد است.
همچنین براساس این نظر سنجی تنها 29 درصد از مردم فلسطین به پیروزی طرح فرانسه در خصوص ادامه روند سازش بین فلسطین و اسرائیل باور دارند درحالی که 59 در صد مردم معتقدند پیشنهاد فرانسه هرگز موفق نخواهد بود.
خاورم**9366**1566

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظرسنجی: دو سوم فلسطینی ها خواستار کناره گیری محمود عباس هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات