ستاد گرامیداشت هفته «عفاف و حجاب» آغاز به کار کرد

ستاد «عفاف و حجاب» با حضور نمایندگانی از وزارت کشور، جبهه مردمی عفاف و حجاب، شهرداری تهران، ناجا، ستاد نماز جمعه، ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، شورای فرهنگی اجتماعی زنان، سازمان تبلیغات اسلامی، اقشار و معاونت‌های بسیج آغاز به کار کرد. پایگاه سازمان بسیج جامعه زنان: ستاد «عفاف و حجاب» با حضور نمایندگانی از وزارت کشور، جبهه مردمی عفاف و حجاب، شهرداری تهران، ناجا، ستاد نماز جمعه، ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، شورای فرهنگی اجتماعی زنان، سازمان تبلیغات اسلامی، اقشار و معاونت‌های بسیج آغاز به کار کرد.

نخستین جلسه ستاد «عفاف و حجاب» با محوریت تجمع ملی مدافعان حریم خانواده و همچنین نحوه مشارکت سایر سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و اقشار بسیج در بزرگداشت این هفته برگزار شد.

سردار فضلی به عنوان رئیس و مینو اصلانی به عنوان دبیر جلسه ستاد «عفاف و حجاب» انتخاب شدند و مقرر گردید که کلیه معاونت‌های مدعو جلسه بنا به مسئولیت خود، ظرفیت برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که برای گرامیداشت هفته «عفاف و حجاب» در نظر دارند را در جلسه آینده مطرح کنند.

در این جلسه روزشمار هفته «عفاف و حجاب» نیز مشخص شد و بر این اساس، روز شنبه به نام عفاف و حجاب، تاج بندگی میراث انبیاء الهی، روز یکشنبه، عفاف و حجاب، امنیت و آرامش اجتماعی احترام به حقوق شهروندی، روز دوشنبه عفاف و حجاب، هویت، خودباوری فرهنگی و روز سه شنبه به نام عفاف و حجاب، تولید و مصرف پوشش عفیفانه مشخص شد.

همچنین روز چهارشنبه به نام عفاف و حجاب، عزت مرد، کرامت و منزلت زن، روز پنجشنبه به نام کاهش طلاق و آسیب‌های اجتماعی و روز جمعه نیز به نام حیا، عفاف، غیرت و حافظ حریم خانواده نام گذاری شد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ستاد گرامیداشت هفته «عفاف و حجاب» آغاز به کار کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات