هفت واحد مسکونی و دامی بخش کجور نوشهر در آتش سوخت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: پس از اطلاع از آتش سوزی عصر دیروز در این روستا ، 3 تیم عملیاتی از نوشهر با تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند که 12 امدادگر با همکاری دیگر دستگاه های مربوطه از جمله آتش نشانی بعد از 2 ساعت آتش شعله ور شده در این واحدها را مهار کردند.
امیرحسین عسکرزاده افزود: در این حادثه 4 واحد مسکونی که 30 نفر در آن زندگی می کردند و 3 واحد دامی کامل تخریب شد اما خسارت جانی در پی نداشت.
رئیس شورای بخش کجور نیز به خبرنگار ایرنا گفت: خودورهای ایستگاه آتش نشانی شهر کجور و پول به دلیل کم بودن ظرفیت حمل آب حدود 2 هزار لیتر قادر به مهار آتش نبودند به همین خاطر در تماس های مکرر از شهر مرزن آباد در 35 کیلومتری محل حادثه، درخواست خودرو آتش نشان شد.
نظرعلی جعفر صالحی افزود: به خاطر نبود هماهنگی بین نوشهر و چالوس در این زمینه، خودرو آتش نشان مرزن آباد بعد از اکیپ آتش نشانی نوشهر به محل حادثه رسید.
وی با اشاره به فاصله زیاد کجور از مرکز شهرستان و پراکندگی روستاها خواستار امضای تفاهم نامه بین 2 شهرستان برای مواقع ضروری از جمله امداد در حوادث شد.
گفته می شود بروز این اتش سوزی به خاطر سرایت آتش تنور به واحد مسکونی به دلیل وزش باد بوده است.
رستم سیاسرانی بخشدار کجور در خصوص میزان خسارات این آتش گفت: در حال حاضر میزان خسارت وارده مشخص نشده ولی امروز پس ازبررسی محل حادثه میزان دقیق خسارت مشخص خواهد شد.
بخش کجور با 70 کیلومتر فاصله از شهر نوشهر دارای 64 روستا و 2 شهر است و حدود 17 هزار نفر جمعیت ثابت دارد.
/1295/ 1602/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفت واحد مسکونی و دامی بخش کجور نوشهر در آتش سوخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات