جدال فوتبالیست های ناشنوای ایران در گروه مرگ

«عبدالصد سالک زمانی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه ایران در دوره قبلی عنوان نهم جهان را کسب کرده است، گفت: ‌این دومین دوره حضور ایران در رقابت های جام جهانی فوتبال ناشنوایان است. در این رقابت ها که با حضور 16 تیم برگزار می شود ما در مرحله مقدماتی در گروه سوم با تیم های انگلیس، اوکراین و مصر بازی خواهیم کرد.
وی افزود: تیم مصر قهرمان فوتبال ناشنوایان آفریقا است و تیم های انگلیس و اوکراین نیز عنوان دوم و سوم سال 2015 اروپا را در اختیار دارند.
سالک زمانی در خصوص تمرینات تیم ملی فوتبال ناشنوایان و میزان آمادگی این تیم گفت:‌ تیم از 40 روز پیش تمرینات بسیار فشرده و خوبی داشته است. یک اردو در سنقر کرمانشاه داشتیم که ارتفاع این منطقه 1750 متر بالاتر از دریا است و شباهت زیادی با شهر سالرنو ایتالیا میزبان این رقابت ها دارد.
سرمربی تیم فوتبال ناشنوایان ایران با اشاره به اینکه یکی از اردوهای تیم ملی نیز در شهر بابلسر برگزار شده است،‌ گفت: یک مرحله اردو نیز در تهران برگزار شده است و فردا (20 خرداد ماه ) مرحله پایانی اردو برگزار می شود و قصد داریم یک تا دو بازی تدارکاتی نیز در این مرحله از اردو با هدف ارتقای سطح فنی بازیکنان برگزار کنیم.
سالک زمانی تاکید کرد:‌ ترکیب اصلی تیم همان تیم دو سال قبل است که عنوان قهرمانی اسیا را کسب کرده است و تنها در قالب یک جوانگرایی سه بازیکن جدید به تیم افزوده شده است.
حسین کاظمی، مصطفی مرادی، علیرضا بسیح، مهدی هاموری، علی زینال وند، مظاهر شیرزاد، اصغر محبوبی، علی اکبر احمدوند، میلاد محمدی، مصطفی حیدری، محسن فرضی، سیاوش زینال وندف، ایمان محبی، مسلم طاهر پور، رضا رجایی نژاد، مصطفی رحیم فردوس، امین دهقان، آرش زاهدی و امیر حسینی نفرات اعزامی به جام جهانی فوتبال ناشنوایان در ایتالیا هستند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت:‌ تیم ملی 28 خرداد ماه با 19 فوتبالیست راهی ایتالیا می شود و نخستین دیدار تیم ملی اول تیرماه مقابل تیم مصر خواهد بود.
وی آمادگی فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان را در سطح خوبی ارزیابی کردو گفت: ‌تا زمان اعزام به آمادگی مطلوب می رسیم و از نظر فیزیکی نیز در حال حاضر به 75 درصد آمادگی مورد نظر دست یافته ایم.
سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی ناشنوایان از 31 خرداد ماه با دیدار تیم های آلمان و ایتالیا آغاز می شود.
گروه بندی این رقابت ها به شرح زیر است:
گروه A: ایتالیا، عراق، آلمان و بلژیک
گروه B: روسیه، ژاپن، یونان و آمریکا
گروه C: اوکراین، ایران، ‌انگلیس و مصر
گروه D: ترکیه، عربستان، سوئد و آرژانتین
ورزشی **1828**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدال فوتبالیست های ناشنوای ایران در گروه مرگ» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات