زنجان به لحاظ پزشکی و ورزشی جز استان های ضعیف کشور است

صدیقه دهنایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این استان به لحاظ استعدادهای ورزشی وضعیت مطلوبی در کشور دارد، اما از نظر آگاهی رسانی پزشکی و ورزشی بسیار ضعیف است.
وی اظهار کرد: هیات پزشکی و ورزشی این استان در گذشته به ویژه در بخش آموزش و توانبخشی فعالیت چندانی نداشت و در واقع تجمیع نبود و شاید ضرورت فعالیت این بخش چندان احساس نمی شد.
دهنایی افزود: این هیات قصد علمی کردن ورزش را دارد که اداره کل ورزش و جوانان نیز نظر مساعدی به این موضوع دارد و در حال تقویت این بخش است.
وی بیان کرد: هیات های پزشکی و ورزش استان های دیگر اقدامات بسیار خوبی در توسعه فعالیت های خود انجام داده اند که این هیات در استان نیز باید کارهای زیادی را برای تحقق برنامه های تعیین شده خود انجام دهد.
رئیس هیات پزشکی و ورزشی استان زنجان، نبود بودجه کافی را یکی از مشکلات اساسی این هیات عنوان کرد و گفت: کمیته های این هیات به صورت خودگردان اداره می شوند و نبود اعتبار کافی انجام بسیاری از برنامه ها را با دشواری مواجه کرده است.
وی خاطرنشان کرد: این هیات پزشکی ورزشی باید تمام مسابقات ورزشی را که در استان رخ می دهد به طور کامل پوشش پزشکی و ورزشی دهد.
6085/7320

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زنجان به لحاظ پزشکی و ورزشی جز استان های ضعیف کشور است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات