روحانی باید به مطالبات اقتصادی مردم پاسخ قانع‌کننده دهد/ شکی نیست که تیم اقتصادی دولت باید ترمیم شود

روحانی سعید شیرکوند گفت: وضعیت اقتصادی کشور به هیچ عنوان در شأن مردم و نظام جمهوری اسلامی نیست؛ آقای روحانی باید به مطالبات اقتصادی مردم پاسخ مناسب و قانع‌کننده بدهد.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، روزنامه اصلاح طلب آرمان امروز طی گفتگویی با سعید شیرکوند معاون وزیر اقتصاد دولت اصلاحات به ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت و همچنین لزوم ترمیم کابینه دولت پرداخت که خلاصه از آن اشاره می گردد:

سعید شیرکوند با بیان اینکه دستاوردهای اقتصادی کشور با پتانسیل موجود در زمینه منابع طبیعی و منابع انسانی همخوانی ندارد، عنوان کرد: پتانسیل موجود در اقتصاد ایران اعم از طبیعی و انسانی بسیار فراتر از دستاوردهای اقتصادی است و مردم به این تفاوت پی برده‌اند و خواستار تعدیل این وضعیت هستند. در نتیجه مهم‌ترین خطری که اقتصاد دولت آقای روحانی را تهدید می‌کند فاصله بین «درون داد» و «برون داد» است.

وی تاکید کرد: وضعیت اقتصادی کشور به هیچ عنوان در شان مردم و نظام جمهوری اسلامی نیست. آقای روحانی باید به مطالبات اقتصادی مردم پاسخ مناسب و قانع‌کننده بدهد.

معاون وزیر اقتصاد دولت اصلاحات به مطالبات معیشتی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: اگر دولت تدبیر و امید نتواند پاسخ مناسبی به مطالبات و توقعات مردم بدهد جامعه دچار یاس و سرخوردگی می‌شود و مردم نسبت به آینده ناامید می‌شوند.

وی افزود: اگر آقای روحانی تمایل دارد به سمت کمال و بهتر شدن امور حرکت کند باید تیم اقتصادی خود را نیز ترمیم کند و در این مساله هیچ شکی وجود ندارد.

شیرکوند با بیان اینکه روحانی با پشتوانه یک حزب مشخص به ریاست‌جمهوری نرسید و مانند اغلب روسای جمهور گذشته ایران برنامه‌های خود را پس از اینکه به ریاست‌جمهوری برگزیده شد تدوین کرد، اظهار داشت: نمی‌توان توقع داشت آقای روحانی از روز اولی که به ریاست‌جمهوری برگزیده شد با برنامه دقیق و منظم کار خود را آغاز کرده باشد. آقای روحانی حتی در انتخاب اعضای کابینه نیز وقت و زمان مناسب در اختیار نداشت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روحانی باید به مطالبات اقتصادی مردم پاسخ قانع‌کننده دهد/ شکی نیست که تیم اقتصادی دولت باید ترمیم شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات