رأی سوشامکانی از سوی کمیته اخلاق صادر شد

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” عضو کمیته اخلاق گفت: حکم کمیته اخلاق درباره پرونده سوشا مکانی صادر شده است اما قطعی نیست.


عبدالله سمامی ، درباره شایعه ممنوعیت بازی سوشا مکانی در فوتبال ایران اظهار داشت: در این باره که چه حکمی برای سوشا مکانی صادر شده به دلیل قطعیت پیدا نکردن این حکم نمی توانم اطلاعاتی از پرونده اعلام کنم. اما این حکم در هفته جاری صادر و به خود بازیکن ابلاغ شده است و یا اگر تاکنون به دست مکانی نرسیده قطعا به او ابلاغ خواهد شد.


وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در رای صادره حق اعتراض برای سوشا مکانی در نظر گرفته شده این بازیکن می تواند در صورت نپذیرفتن رای به حکم صادره اعتراض کند که این اعتراض هم در مدت زمان مشخصی از سوی کمیته اخلاق قابل پذیرش است.


عضو کمیته اخلاق در این باره که باشگاه سایپا خواستار این دروازه بان است و در صورت قطعیت داشتن این شایعات چه تدبیری باید بیندیشد خاطرنشان کرد: این موضوع کاملا به باشگاهی که خواهان همکاری با این دروازه بان است بستگی دارد چون سوشا مکانی قطعا در جریان حکم صادرشده برای خودش قرار می گیرد و با علم به اینکه چه وضعیتی دارد با باشگاه جدید مذاکره خواهد کرد. اگر هم بدون اطلاع از حکم قراردادی با این بازیکن بسته شده باشد باشگاه می تواند از حق و حقوق خود در این ارتباط دفاع کند.


سمامی در پایان تاکید کرد: مادامی که حکم قطعی از سوی سوشا مکانی پذیرفته نشده است این حکم به صورت عمومی رسانه ای نخواهد شد.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"}

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رأی سوشامکانی از سوی کمیته اخلاق صادر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات