فرماندار اصفهان بر بررسی جدی کاستی های موجود در روند ثبت وقایع حیاتی تأکید کرد

بر پایه گزارش روز چهارشنبه فرمانداری اصفهان، فضل الله کفیل در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان با اشاره به برخی پزشکان خاطی در ثبت گواهی وقایع حیاتی و عدم رعایت وحدت رویه و فرمت تعیین شده در اعلام ثبت وقایع حیاتی، افزود: برخورد با این پزشکان خاطی بهترین راه پیشگیری است, لذا اسامی آنها باید توسط سازمان آرماستانها احصاء و برای انجام اقدامات قانونی به مراجع ذی ربط اعلام و بررسی شود.
وی درباره تعداد آرامستانهای فعال در سطح شهر اصفهان نیز گفت: مسئولیت و نظارت بر تمام آرامستانهای شهر اصفهان برعهده سازمان آرامستانهای شهرداری است و در نظارت بر این آرامستانها باید از گسترش و توسعه آنها جلوگیری بعمل آید، لذا هیچ آرامستانی نباید بدون نظارت رها شود.
کفیل اضافه کرد: تاکنون در امر ثبت وقایع حیاتی 99درصد ثبت در شرایط خوبی قرار داریم و با ثبت به هنگام و صد در صدی وقایع به شرایط ایده آل نیز خواهیم رسید.
وی تأکید کرد: تمام کاستی های موجود در روند ثبت وقایع حیاتی برای رسیدن به شرایط مطلوب باید با جدیت و حساسیت پیگیری و بررسی و تمامی دستگاههای ذی ربط لازم است نهایت همکاری را داشته باشند.
د / 6020/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار اصفهان بر بررسی جدی کاستی های موجود در روند ثبت وقایع حیاتی تأکید کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات