قیمت پیشنهادی زولبیا و بامیه در اصفهان 110 هزار ریال است

به گزارش ایرنا، حسن شریفی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این قیمت برای زولبیا و بامیه درجه دو به 105 هزار ریال پیشنهاد شده است.
وی اظهار کرد: قیمت های پیشنهادی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان برای بررسی و تصویب ارائه شده است.
وی خاطرنشان کرد: نرخ مصوبه شهر تهران مشابه نرخ پیشنهادی اتحادیه گز و شیرینی اصفهان است زیرا تهران و اصفهان شرایط مشابه دارند.
رییس اتحادیه گز و شیرینی اصفهان گفت: این قیمت ها متناسب با کیفیت محصول و قیمت هر ماده مورد استفاده در زولبیا و بامیه محاسبه شده است.
شریفی اظهار امیدواری کرد که با همراهی مسئولان ، این قیمت ها هرچه زودتر تصویب شود.
همچنین شریفی قیمت مصوب شده برای هر کیلو زولبیا و بامیه در شهرکرد را 105 هزار ریال اعلام کرد.
این قیمت ها در حالی از سوی اتحادیه گز و شیرینی اصفهان پیشنهاد شده است که رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی از عدم افزایش نرخ زولبیا و بامیه خبر داده بود.
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان، اسرافیل احمدیه اعلام کرد که نرخ های سال گذشته تا اطلاع ثانوی به قوت خود باقی است و واحدهای صنفی ملزم به ارائه خدمت با همان نرخ های مصوب سال گذشته هستند.
قیمت مصوب برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در سال گذشته در اصفهان 95 هزار ریال و درجه دو 90 هزار ریال بود.
قیمت پیشنهادی برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در اصفهان نسبت به قیمت مصوب پارسال حدود 16 درصد افزایش دارد.
/ 6022 ت/3011

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قیمت پیشنهادی زولبیا و بامیه در اصفهان 110 هزار ریال است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات