میدل ایست آی: نائب رییس شورای وزیران امارات صادر کننده اصلی گوشت گاو به فلسطین اشغالی است

میدل ایست آی افزود: این مقام بلندپایه و شاهزاده اماراتی (که برادر شیخ خلیفه حاکم کنونی این کشور است) صاحب 40 درصد از سهام شرکت بزرگ ' مستقبل الامارات' است که ملیاردها دلار گوشت گاو را بدون فاش شدن هویت مالکش وارد بازارهای اسرائیل می کند.
این پایگاه خبری در ادامه افزود :این شرکت مواد غذایی اماراتی که در قالب یک شرکت اردنی فعالیت می کند ٬با شرکتی تجاری که متعلق به پسر آریل شارون نخست وزیر سابق اسرائیل است ٬در زمینه های بسیاری قرارداد همکاری امضا کرده است.
براساس این خبر، شرکت تجاری مستقبل الامارات ٬گوشت گاو را از طریق بندر ایلات به فلسطین اشغالی صادر می کند و این محموله ها سریع و خیلی فوری به یک مرکز بهداشتی در 'ایلوت' منتقل می شود.
در این خبر آمار دقیقی از حجم صادرات گوشت گاو توسط این شرکت اماراتی به فلسطین اشغالی ارائه نشده اما تاکید شده است که این صادرات به ارزش میلیون ها دلار است.
میدل ایست آی در باره چگونگی مراحل صادرات گوشت گاو توسط منصور بن زاید نوشت: شرکت مستقبل الامارات گوشت های گاو را به شرکت 'صالح دباح و فرزندان' که مالکیت آن را احمد دباح فلسطینی برعهده دارد ٬تحویل می دهد که او نیز روابط عمیق و خوبی با خانواده آریل شارون به ویژه فرزندش دارد.
شرکت دباح کشتارگاه های بزرگی در فلسطین اشغالی دارد که براساس قوانین و شریعت یهود فعالیت می کنند و گوشت های حیوانات را در فروشگاه های بزرگ توزیع و به فروش می رسانند.
این نشریه انگلیسی نوشت که عمری شارون فرزند آریل شارون در سال 2014 به عنوان رئیس موسسه پرورش چهارپایان در فلسطین اشغالی منصوب شد چرا که او بهتر می توانست این بازی معامله با شرکت اماراتی را به سرانجام برساند.
این نشریه افزود: فعالیت تجاری شرکت های اردنی با شرکت های اسرائیلی آشکارا و بدون پرده صورت می گیرد اما تجارت بین امارات و اسرائیل به دلیل اینکه در قالب یک شرکت اردنی (مستقبل الامارات) صورت می گیرد ٬همچنان مخفی و غیر علنی باقی مانده است.
پایگاه خبری امارات 71 در پایان نوشت: مقام های اماراتی و رژیم صهیونیستی بارها و بارها در سال های اخیر از بهبود روابط سخن رانده اند و خبرها از وجود روابط امنیتی سری بین ابوظبی و تل آویو حکایت دارد.
خاورم**1653**2041**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میدل ایست آی: نائب رییس شورای وزیران امارات صادر کننده اصلی گوشت گاو به فلسطین اشغالی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات