آخرین وضعیت رسیدگی قضایی به پرونده کرسنت

رییس کل دادگستری استان تهران در رابطه با پرونده‌های ستایش و کرسنت توضیحاتی را بیان کرد. آفتاب : رییس کل دادگستری استان تهران در رابطه با پرونده‌های ستایش و کرسنت توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل زندان‌های استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران در رابطه با پرونده کلاهبرداری موسوم به خانزاده که سوال یکی از خبرنگاران بود، گفت: متعاقب دستور رئیس قوه قضائیه قرار بر این شد که هیات قضایی شعبه پرونده را مورد بازنگری قرار دهد. آنچه که در زمان دیدار رئیس قوه قضائیه از دادسرای کارکنان دولت از سوی برخی از شکات مطرح شد اظهارات یک‌جانبه بود که اگر اقتضا داشت تأمین صادره برای متهم تشدید می‌شود. متهم فراری نیست و در دسترس است.

وی در رابطه با پرونده ستایش قریشی گفت: در رابطه با این پرونده دو جلسه تحقیق در بخش اول آن برگزار شده و تحقیقات اولیه همچنان ادامه دارد.

رییس کل دادگستری استان تهران در رابطه با پرونده کرسنت نیز اظهار کرد: این پرونده به تازگی به شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شده و در حال حاضر اتفاق تازه‌ای در این پرونده رخ نداده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین وضعیت رسیدگی قضایی به پرونده کرسنت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات