پاسخ استاندار تهران درباره تغییر نکردن ساعت کار ادارات در رمضان/ کمیته‌ای برای اقتصاد مقاومتی

پاسخ استاندار تهران درباره تغییر نکردن ساعت کار ادارات در رمضان/ کمیته‌ای برای اقتصاد مقاومتی جامعه > شهری - ایسنا نوشت: استاندار تهران از تشکیل کمیته نظارت بر عملکرد دستگاه‌های استان تهران در حوزه اقتصاد مقاومتی خبرداد و در خصوص کاهش ساعت کاری در ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت: تصمیم گیری در این خصوص بر عهده دولت است و ما تابع سیاست‌های دولت هستیم.

سید حسین هاشمی در حاشیه نشست اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران گفت: تشکیل کمیته نظارت بر عملکرد دستگاه‌های استان تهران در حوزه اقتصاد مقاومتی شامل 5 عضو برنامه‌های دستگاه‌های استانی را در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد ارزیابی قرار خواهند داد که پس از تایید اعضای این کمیته دستگاه‌ها می‌توانند برنامه‌های خود را اجرایی کنند و عملکرد آنها در اجرا نیز توسط همین کمیته مورد ارزیابی و نظارت قرار خواهد گرفت.

وی افزود: جلسات هفتگی اقتصاد مقاومتی به صورت مستمر برگزار می‌شود و دستگاه‌ها گزارش عملکرد خود را در این جلسات ارائه می‌کنند. یکی از دستگاه‌های مهم که در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی نقش بسیار مهمی دارد وزارت نیرو خواهد بود. این وزارتخانه هم در بخش آب و در بخش برق می‌تواند عملکرد بسیار موثری داشته باشد در همین راستا دستگاه‌های ذیربط این وزارتخانه در استان تهران گزارش‌های خود را در این جلسه ارائه کردند.

هاشمی تاکید کرد: از دستگاه‌ها درخواست شد با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در زمینه فرهنگ سازی مصرف درست آب و برق، همکاری و تعامل بیش از پیش داشته باشند چرا که این موضوع نقش بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد داشت. بی تردید کاهش مصرف در ساعات پیک و عدم استفاده شهروندان از دستگاه‌های پر مصرف در این ساعات می‌تواند در کاهش مصرف نقش مهمی داشته باشد که این امر قطعا با همکاری صدا و سیما و اطلاع رسانی محقق خواهد شد.

او گفت: برای شهرداری تهران نیز نامه ارسال خواهد شد تا همکاری بیشتری با دستگاه‌های اجرایی همچون گاز، آب و برق جهت تسریع برنامه‌هایشان داشته باشند.

استاندار تهران در خصوص کاهش ساعت کاری در ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت: کاهش ساعت کاری از سیاست‌های دولت است و تصمیم گیری در این خصوص بر عهده دولت خواهد بود. قطعا ما نیز تابع سیاست‌های دولت هستیم.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: سید حسین هاشمی - استانداری تهران - ساعت کار - اقتصاد مقاومتی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخ استاندار تهران درباره تغییر نکردن ساعت کار ادارات در رمضان/ کمیته‌ای برای اقتصاد مقاومتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات