حکم جدید ربیعی در وزارت کار/ اجرای پروژه جدید اشتغالی

به گزارش خبرگزاری مهر، با حکم علی ربیعی؛ مجری پروژه «ارتقای مهارت های فنی - حرفه ای و کسب و کار بازار محور» منصوب شد. امین سازگارنژاد؛ رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان مجری پروژه «ارتقای مهارت های فنی - حرفه ای و کسب و کار بازار محور» منصوب شد.

در این حکم آمده است: در اجرای بند (۲) تصویب نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و به منظور عملیاتی کردن برنامه ملی «عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه اجتماعی» به  عنوان مجری پروژه «ارتقای مهارت های فنی - حرفه ای و کسب و کار بازار محور» منصوب می شوید. امید است با همکاری حوزه های مختلف وزارتخانه و سایر دستگاه های اجرایی در اجرای دقیق مفاد تصویب نامه مذکور موفق باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حکم جدید ربیعی در وزارت کار/ اجرای پروژه جدید اشتغالی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات