بدهی 448 میلیارد ریالی بخشهای دولتی و خصوصی به شهرداری گناباد

علی تقوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان 248 میلیارد و 114 میلیون و 903 هزار ریال بدهی دستگاههای اجرایی و 200 میلیارد ریال بدهی شهروندان به شهرداری گناباد است.
وی گفت: از مجموع بدهی ادارات به شهرداری گناباد برای 186 میلیارد و 490 میلیون و 105 هزار ریال در کمیسیون ماده 100 و بقیه در کمیسیون ماده 77 برای لزوم تسریع در پرداخت رای صادر شده ولی هنوز این بدهی پرداخت نشده است.
شهردار گناباد افزود: بخش اعظم درآمدهای شهرداری به صورت خودگردان و از طریق عوارض تامین می شود لذا تاخیر در پرداخت بدهی موجب تاخیر بسیار زیاد در انجام پروژه های عمرانی و تامین هزینه های جاری شهرداری شده و شهرداری را در روند خدمات رسانی با تنگناهای بسیاری مواجه کرده است.
وی ادامه داد: کمبود اعتبار مهمترین مشکل توسعه و عمران شهر گناباد در زمینه های مختلف و موجب کندی اجرای طرحهاست.
تقوی گفت: به دلیل این کمبود منابع اعتباری حقوق کارکنان شهرداری گناباد نیز با چند ماه تاخیر پرداخت می شود.
شهرستان 85 هزار نفری گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
40 هزار نفر از این جمعیت در شهر گناباد و بقیه در شهرهای کاخک و بیدخت و 112 روستا ساکن هستند.
2095/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بدهی 448 میلیارد ریالی بخشهای دولتی و خصوصی به شهرداری گناباد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات