نامه احساساتی افشارزاده به بازیکنان استقلال


مدیر عامل باشگاه استقلال تهران برای بازیکنان این تیم پیش از دیدار فینال جام حذفی یادداشتی نوشت.به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده با انتشار یادداشتی پیش از سفر استقلال به خرمشهر با بازیکنان استقلال صحبت کرده است. متن این یادداشت به شرح زیر است: "لحظه موعود فرا رسید. یکشنبه سرنوشت. زمانی برای چیدن میوه شیرین قهرمانی از آخرین شاخه درخت جام حذفی. فردا زمان برداشت محصول کوشش‌های 2 ساله مجموعه استقلال بزرگ است. زمانی است که اسطوره‌های فقید آبی، چشم به شما دوخته‌اند و نگاه میلیون‌ها هوادار استقلال به شماست. مطمئنم فردا ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی، علی دانایی‌فرد، رضا احدی و ... همه آنها که نام بزرگشان با استقلال عجین شد و امروز کنار ما نیستند، از آن بالاها شما را تشویق می‌کنند. پسران آبی، مردانه بجنگید که شما میراث‌دار استقلال بزرگید. تیمی ریشه‌دار در فوتبال ایران و آسیا. غول خفته قاره کهن، فردا دوباره بیدار می‌شود تا خبر قهرمانی‌اش در سراسر قاره پهناور بپیچد. فردا روزی بزرگ است. روز نبرد. روز سرنوشت. فردا روزی است که هواداران، این سرمایه‌های جاودانه باشگاه که فصل سختی را با شما پشت سر گذاشتند، برای زدودن غبار خستگی یکساله، برای حسن ختام این فصل استقلال و برای سربلندی شما و تیمشان، چشم به خرمشهر دوخته‌اند. شهری که برای دلیرمردان و زنان این مرز و بوم، خاطره‌ای از پایمردی، مقاومت و عشق به نام و خاک میهن برجای گذاشته است. خرمشهر فردا باید عرصه دلاوری شما باشد. یکشنبه نهم خردادماه 1395 زمانی است که باید دست در دست هم، حق استقلال را از فوتبال بگیریم. زمانی که از هوادار و بازیکن و مربی گرفته، تا اسطوره‌های بزرگ باشگاه و پیشکسوتان ارجمند و کارکنان زحمتکش مجموعه ورزشی استقلال، تنها به یک چیز می‌اندیشند؛ قهرمانی استقلال. چه خجسته روزی است آن هنگام که برگ زرین دیگری بر کتاب قطور افتخارات استقلال بیفزاییم. چه فرخنده زمانی است که تلألو 2 ستاره استقلال از افق جنوب، آسمان آبی فوتبال ایران را درخشان‌تر از گذشته کند. شما فردا میراث‌دار بزرگ‌مردانی هستید که برای استقلال و فوتبال ایران افتخار آفریدند و ستاره‌های پرافتخار آبی از پرتو وجود آن دلیران اینچنین درخشانند. فردا 70 سال قدمت استقلال در وجود شما خلاصه می‌شود تا برای این فرزند پرافتخار فوتبال ایران، بازهم افتخارآفرینی کنید. شک نکنید به تک تک شما ایمان داریم. به توانایی پسران خوب استقلال. به شما که همیشه تا پای جان برای سربلندی آبی‌ترین تیم دنیا، جنگیدید و حماسه این قهرمانی هم به تاریخ 70 ساله باشگاه بزرگ استقلال می‌پیوندد. حماسه‌ای که فردا در خرمشهر، در خوزستان، در خانه دوم استقلال خلق می‌شود. حالا هنگامی است که پس از قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر، جام حذفی هم با دستان شما به خانواده بزرگ استقلال برسد. فردا آبی‌های خونگرم خوزستان، با چهره‌های نیم‎سوخته از هرم آفتاب جنوب و با شور و حرارتی بی‌بدیل شما را تنها نخواهند گذاشت. پس دست در دست یکدیگر، با همه وجود، با روحیه همیشه جنگنده خود از نام بزرگ استقلال دفاع کنید. میراث‌داران استقلال بزرگ، خدا پشت و پناهتان. فردا روز شماست، روز نبرد، روز سرنوشت، روز قهرمانی است. فردا روز استقلال بزرگ ایران است.با امید به قهرمانیبهرام افشارزادهسرپرست باشگاه استقلال"

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامه احساساتی افشارزاده به بازیکنان استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات