اجرای طرح جامع نظارت بر عملكرد مدارس غيردولتی

به گزارش خبرگزاری مهر، مرضیه گرد درخصوص نحوه نظارت و رسیدگی به شكایات مردم نسبت به میزان اخذ شهریه در مدارس غیردولتی و چگونگی سازوكار نظارت و بازرسی از مدارس، گفت: از آنجا كه انجام نظارت های فرآیندی هدایت محور از مهمترین اهداف و اثربخش ترین فعالیت ها در نظام آموزشی ماست؛ لذا این سازمان با اتخاذ دو سیاست راهبردی و عملیاتی برنامه نظارتی از عملكرد مجموعه تحت پوشش خود را در دستور كار خود قرار داده است.

وی افزود: در سیاست راهبردی كه حول محور سیاستگذاری و در برنامه زمانی  میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی می شود با تشكیل گارگروه تخصصی متشكل از اساتید صاحبنظر در حوزه ارزیابی و بهره گیری از تجارب ارزشمند متخصصان «طرح جامع نظارت» با همكاری نیروی انسانی و فناوری بصورت نرم افزاری تهیه و  تدوین شده است كه به محض نهایی شدن آن برای اجرا به استانها ابلاغ می شود.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی مشاركت های مردمی و خانواده اضافه كرد: با توجه به نقش و وظایف عملیاتی و اجرایی ادارات مشاركت ها در استان ها و مناطق موظفند براساس مفاد دستورالعمل ها و بخشنامه های ارسالی از سوی ستاد؛ ضمن پایش و بررسی های فرآیندی از عملكرد مدارس و مناطق تابعه نتایج ارزیابی خود را به این سازمان ارسال كنند.

وی خاطرنشان كرد: كمیته نظارت مناطق متشكل از همكاران  مشاركت های مردمی، ارزیابی عملكرد، حراست و رؤسای شوراهای هماهنگی مؤسسان كار نظارت و پیگیری شكواییه مردم خصوصاً درمورد اضافی دریافتی شهریه و لزوم استرداد آن را عهده دار هستند.    

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح جامع نظارت بر عملكرد مدارس غيردولتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات