منطقه ویژه پارس جنوبی 46 میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد

راهسازی مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بخشی از طرح‌های راهسازی استان بوشهر با مشارکت وزارت نفت در حال اجرا است که امسال ۴۶ میلیارد تومان از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به این طرح‌ها تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، فرزاد رستمی ظهر امروز در نشست بررسی طرح‌های راهسازی استان بوشهر اظهار داشت:  در تمامی محورهای این استان طرح‌های بزرگراهی در حال اجرا است که روند اجرایی آنها مطلوب  ارزیابی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه تکمیل بزرگراه برازجان، گناوه به دیلم از اولویت‌های برنامه امسال است تصریح کرد: اکنون روند اجرایی این محور تسریع یافته که 25 میلیارد تومان  کمک وزارت نفت در توسعه این طرح و آغاز ساخت بزرگراه اهرم به برازجان نقشی داشته است.

رستمی با بیان اینکه 135 میلیارد تومان اعتبار برای بزرگراه بوشهر به دیر و کنارگذر کنگان ابلاغ شده گفت: علاوه بر مصوب این اعتبارات از محل کمک‌های وزارت نفت 50 میلیارد تومان هم از محل تهاتر شرکت مخابرات تخصیص یافت.

وی با اشاره به اینکه 74 میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی تخصیص یافت افزود: از 135 میلیارد تومان اعتبارات وزارت نفت برای اجرای طرح بزرگراهی بوشهر به دیر و کنارگذر کنگان تاکنون 74 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: علاوه بر اعتبارات یاد شده 18 میلیارد تومان شامل 8 میلیارد تومان برای بزرگراه دیر به بوشهر و 10 میلیارد تومان برای کنارگذر کنگان تخصیص یافته است.

رستمی با اشاره به پرداخت اعتبارات از سوی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای ادامه طرح‌های راهسازی استان بوشهر تصریح کرد: بخشی از طرح‌های راهسازی استان بوشهر با مشارکت وزارت نفت در حال اجرا است که امسال 46 میلیارد تومان از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به این طرح‌ها تخصیص یافت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منطقه ویژه پارس جنوبی 46 میلیارد تومان به طرح‌های راهسازی استان بوشهر تخصیص داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات