اقرار دوباره به قتل زن آشنا با ضربات گوشت‌كوب

۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۲ - کد خبر: 184910 اقرار دوباره به قتل زن آشنا با ضربات گوشت‌كوب

سلامت نیوز: مردي كه متهم است زن آشنا را با ضربات گوشت‌كوب به قتل رسانده بود، روز گذشته محاكمه شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، چهاردهم اسفندماه سال 90 بود كه مأموران پليس ملارد از حادثه خونين زني جوان در يكي از محله‌هاي شهر با خبر و در محل حاضر شدند. جسد متعلق به زني به نام مهسا بود كه با اصابت جسم سخت به سرش كشته شده بود. يكي از همسايه‌ها گفت با شنيدن گريه كودك همسايه وارد خانه شديم. بوي گاز همه جا را پر كرده بود. ابتدا شير گاز را بستيم. مشخص بود كه يك نفر عمدي شيلنگ گاز را بريده است. هر چه مهسا را صدا زديم از او خبري نبود. بعد در حمام خانه جسد او را پيدا كرديم.

بعد از انتقال جسد به پزشكي قانوني، تحقيقات براي شناسايي عامل حادثه به جريان افتاد. مأموران پليس سه ماه بعد از وقوع حادثه به يكي از بستگان مهسا مظنون شدند و او را بازداشت كردند. ميلاد ابتدا گفت كه از ماجرا خبر ندارد، اما در تحقيقات بعدي به قتل اقرار كرد.

او گفت: من صاحب همسر و فرزند هستم. مدتي قبل از حادثه همراه دختر مورد علاقه‌ام در حال عبور از خيابان بودم كه مهسا من را ديد. ترسيدم كه آبرويم را ببرد، بنابراين خواستم كه ماجرا را به كسي نگويد. روز حادثه با من تماس گرفت و من را به خانه‌اش دعوت كرد. وقتي وارد شدم از من پذيرايي كرد و گفت با پسري به نام نيما دوست بوده كه حالا رهايش كرده است.

او از من خواست او را با نيما آشتي دهم وگرنه آبرويم را نزد خانواده‌ام مي‌برد. مهسا چند بار تهديد به آبروريزي كرد كه عصباني شدم و با گوشت‌كوبي كه آنجا بود، چند ضربه به سرش زدم كه كشته شد. بعد جسدش را به حمام منتقل كردم. شيلنگ گاز را هم بريدم تا خانه منفجر شود و راز قتل پنهان بماند كه گرفتار پليس شدم.

ميلاد در بازجويي‌هاي بعدي هم ماجرا را شرح داد و صحنه جرم را بازسازي كرد. او بعد از صدور كيفرخواست، روز گذشته مقابل هيئت قضايي شعبه دهم دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شد. بعد از اينكه نماينده دادستان ميلاد را گناهكار شناخت و براي او درخواست مجازات قانوني كرد، اولياي دم گفتند كه خواسته‌شان قصاص است.

سپس ميلاد به درخواست قاضي قربان‌زاده در جايگاه قرار گرفت. او گفت اتهام قتل را قبول دارم و همه جزئيات را در مراحل قبلي توضيح داده‌ام. هيئت قضايي بعد از شنيدن آخرين دفاع متهم و وكيل مدافع وي، وارد شور شدند.

[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقرار دوباره به قتل زن آشنا با ضربات گوشت‌كوب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات