مردم لرستان ولایتمداری را با خونشان امضا کرده اند

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی در مراسم تشییع شهید سرهنگ پاسدار رضا رستمی مقدم مدافع حرم خرم آبادی، بابیان اینکه مبارزه حق وباطل همیشگی ودائمی است، گفت: پرچم حق برای اعتلای دین وکرامت انسانی وبرای پاکی وصداقت جامعه همیشه برافراشته بوده و از سوی دیگر بیرق ظلم وستم برای فساد وتباهی ، تعدی وتجاوز همیشه دایر بوده است.
وی گفت: مبارزه حق وباطل هرگز زمان مکان نمی شناسد و هرگز نقطه ای را به عنوان آغاز مبارزه نمی داند وشعار راه مبارزه حق وباطل، کل الیوم عاشوار وکل الارض کربلا، است.
میرعمادی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان، دین خدا را یاری کردند و ندای الله اکبر در سنگرهای جبهه های دفاع مقدس ما بلند بود، گفت در جهاد اکبر ملت قهرمان ایران با زیر پا گذاشتن هوای نفس خود رضای خدا را دیده و پیروز شده اند و امروز میدان وسیع تر جبهه مستتر جهاد کبیر بوده ودر این جهاد پیروزی متعلق به حق بوده وباطل نابود شدنی است.
وی اضافه کرد: پیام شهدای مدافع حرم این است که در جهاد کبیر خودتان راآماده کنید، راست قامت باشید و پاک زندگی کرده که شهادت، پاکی دنیا وآخرت بوده و در راه خدا آن عهد وپیمانی که با ولایت بسته اید ثابت قدم بمانید.
امام جمعه خرم آباد، گفت: مستکبران عالم همانند تارهای عنکبوت بوده و انسان های ترسو، بزدل، انسان فاسد، غاصب دنیا طلب و زور گو و انسان هایی که به دنبال زر وتزویر هستند و پایدار نخواهند بود.
وی ادامه داد: ندای اسلام ناب که از ایران اسلامی بلند شده امروز دنیا را گرفته و این پیروزی از آن اسلام ناب خواهد بود .
وی بیان کرد: تمام اسلام هایی که در برابر اسلام ناب قرار گرفته، اسلام آمریکایی، متحجرین، داعشی، تکفیری همه اینها جنون شیبطان هستند که در برابر جهاد رحمان قرار گرفته اند.
میرعمادی ادامه داد: افتخار مردم لرستان این است که در دفاع مقدس با تقدیم بیش ازشش هزار و 300شهید، غیرت، همت و تبعیت شان از ولایت را ثابت کرده و مردم لرستان ولایتمداری خودشان را با خونشان امضا کرده و این یک مطلب تاریخی است.
همچنین گفت: امروز در حضور این شهید والا مقام عهد و پیمان، برای ادامه دادن راه شهیدان را بسته و امام شهدا را تنها نمی گزاریم.
وی بیان کرد: شهدای مدافع حریم رسالت جهانی خودشان را انجام داده و دیگر زمین و زمان را نمیشناسند رسالت الهی و حریم ولایت را دنبال کرده و یقینا با شهدا محشور خواهند شد.
میرعمادی در پایان گفت: پیام و پرچم حضرت زینب کبری(س) را برافراشته و به دنیا نشان داده اند.
شیهد رضا رستمی مقدم، اوایل هفته جاری در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه به شهادت رسید.
3210/7273/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردم لرستان ولایتمداری را با خونشان امضا کرده اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات