تاکیدات رهبر انقلاب درباره فرهنگ، فرصتی برای این بخش است

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره موضوعات فرهنگی اظهار داشت: مردم ایران اگر به مسائل فرهنگی علاقه ای نداشته باشند حتی اگر اقتصاد قوی داشته باشیم نمی توانیم جامعه ای پویا و ریشه دار داشته باشیم.
وی با بیان اینکه نگرانی و دغدغه رهبر معظم انقلاب بجا است، ادامه داد: این بدان معنا است که شدت کارها در حوزه فرهنگی زیادتر شود.
نماینده مردم رشت در مجلس خاطر نشان کرد: نباید مسئولین فرهنگی درباره این موضوع ابراز ناراحتی کنند بلکه باید خوشحال باشند که رهبر معظم انقلاب ماموریت بخش فرهنگ را در اولویت می دانند و این یک نعمت برای کشور است و اگر غیر از این بود باید دغدغه داشته باشیم.
وی با بیان اینکه اولویت دادن به فرهنگ، ایجاد فرصت برای مسئولین فرهنگی است، تصریح کرد: مسئولین فرهنگی نباید فکر کنند که زحمات فرهنگی شان دیده نمی شود، بلکه در حوزه فرهنگ هرچقدر کار کنیم کم کار کرده ایم.
جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: سخنان رهبرمعظم انقلاب درباره فرهنگ، فضایی را برای مطالبه بیشتر دولت در بخش فرهنگ از مجلس ایجاد کرده است که می تواند باعث رشد و شکوفایی فرهنگ شود و در عین حال مسئولیت مدیران فرهنگی را افزایش داده است.
به گزارش ایرنا، رهبرمعظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس دهم خواهان توجه بیشتر به بخش فرهنگ در کشور شدند.
سیام**9103**1446

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکیدات رهبر انقلاب درباره فرهنگ، فرصتی برای این بخش است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات