نگاه هفته نامه زردکوه به مدارس هوشمند

مدرسه هوشمند مدرسه ای فیزیکی است و کنترل و مدیرت آن مبتنی بر فناوری رایانه ای و شبکه انجام می گیرد و محتوای اکثر دروس آن الکترونیکی و سیستم ارزشیابی و نظارت آن نیز هوشمند است.
دانش آموزان در مدرسه هوشمند نقش یاددهنده و یادگیرنده را برعهد دارند، در این مدرسه برنامه درسی محدود کننده نیست و به دانش آموزان اجازه داده می شود از برنامه های درس خود فراتر گام بردارند.
در این مدرسه شیوه تدریس بر اساس دانش آموز محوری است و تاکید بر مهارت فکر کردن و فراهم ساختن محیط یاددهی – یادگیری از راهبردهای مدرسه هوشمند است.
بازی برای تقویت تمرکز کودک، نقش ورزش در سلامت روانی، تحلیل فرم و محتوای آموزش زبان در دبیرستان و کجایید ای شهیدان خدایی از دیگر مطالب این شماره هفته نامه زردکوه است.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاه هفته نامه زردکوه به مدارس هوشمند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات