اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایلام تاسیس شد

به گزارش ایرنا از روابط عمومی این اداره کل، عبدالمالک شنبه زاده گفت: راه اندازی اداره میراث فرهنگی شهرستان ایلام باعث محقق شدن هر چه بهتر اهداف و برنامه ها می شود.
وی ابراز امیدواری کرد با تاسیس و راه اندازی این اداره و انجام فعالیت های مثمر ثمر شاهد تحول در حوزه گردشگری و فعالیت برای جذب گردشگر باشیم.
شنبه زاده با بیان اینکه استان ایلام دارای جاذبه های مختلفی در زمینه گردشگری است، تاکید کرد: معرفی ظرفیت های گردشگری این استان ضروری است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: تا پیش از این برنامه های شهرستان ایلام در قالب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام انجام می شد که با تفکیک این اداره و انتخاب مدیر برای آن، زمینه توسعه فعالیت های گردشگری و میراث فرهنگی در ایلام نیز فراهم می شود.
سجاد رحمانی به عنوان مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایلام معرفی شد.
ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان مهران، مسئول امور حقوقی، مسئول امور اداری و همچنین مسئول امور نمایشگاه ها و فرمانده بسیج اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام از سوابق کاری رحمانی است.
6032/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایلام تاسیس شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات