دانشگاه های شهید چمران اهواز و لهستان تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص این تفاهم نامه به خبرنگار ایرنا گفت: از جمله مفاد این تفاهم نامه این است که دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد برای یک دوره 9 ماهه در دانشگاه های یکدیگر تحصیل کنند.
ابراهیم حاجی دولو افزود: شرکت در همایش های بین المللی دانشگاه های شهید چمران اهواز و لهستان، ارائه مقاله در نشریات علمی به زبان انگلیسی و برگزاری دوره های آموزشی ورک شاپ از دیگر موارد این تفاهم نامه است.
وی گفت: معاون پژوهشی و مالی دانشگاه اپوله لهستان روز سه شنبه به اهواز سفر کرد و در نشست رئیسان دانشکده های دانشگاه شهید چمران برای گسترش زمینه های همکاری علمی و تحقیقاتی حضور یافت.
حاجی دولو ادامه داد: اعضای این هیات لهستانی برای بررسی نقاط قوت و زمینه های تخصصی دانشگاه شهید چمران اهواز در این دانشگاه حضور یافتند که گزارشی از مراکز و طرح های تحقیقاتی این دانشگاه به آنها ارائه شد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: هیات لهستانی روز چهارشنبه برای شناخت بیشتر توانمندی های این دانشگاه، از برخی دانشکده های شهید چمران از جمله علوم، ریاضی، ادبیات و اقتصاد دیدن کرد.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه اپوله لهستان از دانشگاه های جامع این کشور است که در راستای بین المللی سازی فعالیت می کند.
دانشگاه شهید چمران بیش از 570 نفر عضو هیات علمی دارد و 16 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
3004/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه های شهید چمران اهواز و لهستان تفاهم نامه همکاری منعقد کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات