وزیر دادگستری:کانادا در بازگرداندن خاوری هیچ اقدام خاصی انجام نداده است

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا ، مصطفی پور محمدی این مطلب را روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم توافقنامه وزارت دادگستری با وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ساختمان مرکزی وزارت دادگستری عنوان کرد.
پور محمدی گفت: خیلی از کشورها به کمیسیون ضد فساد با وجود عضویت، پایبندی ندارند و اصلا همکاری نمی کنند.
محمود رضا خاوری در هفته اول مهر ماه 1390 از مقام مدیر عامل بانک ملی ایران به بهانه «مشکلات عصبی حادث شده و بیماری مزمن» استعفا داد و به کانادا گریخت، این سفر ناگهانی به کانادا همزمان با رسوایی اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی که در شهریورماه 1390 برملا شد، صورت گرفت.

** حامی خبرنگاران برای تامین حقوقشان هستیم
پور محمدی درباره حقوق خبرنگاران و اصاحب رسانه گفت: ما حامی خبرنگاران و جامعه رسانه ای برای تامین حقوقشان هستیم واین هم جزو حقوق شهروندی است که باید رعایت بشود.
وزیر دادگستری اظهار کرد: ما در مراکز مختلف اداری، محلات و مساجد و دانشگاه ها ، دفاتر مشاوره حقوقی و حفاظت حقوقی دایر می کنیم که نیاز جدی و گسترده جامعه به شمارمی آید.
وی ادامه داد: هدف از ایجاد این مراکز این است که مردم راه های انحرافی نروند و هزینه اضافی خرج نکند و وقت اضافی صرف نکنند و با ساده ترین راه و کم هزینه ترین و سریع ترین راه بتوانند به خواسته هایشان برسند و حقوق خودشان را احیا کنند.
خبر در حال تکمیل است...
اجتمام(3) ** 1996**1193**1776

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر دادگستری:کانادا در بازگرداندن خاوری هیچ اقدام خاصی انجام نداده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات