آگهي مزايده تبليغات محيطي فوتبال، منتشر شد

با اتمام قرارداد قبلي تبليغات محيطي و بدهي چند ده ميلياردي اسپانسر دو فصل اخير، اين سوال مطرح شد كه تكليف پول هاي نقد نشده و همچنين اسپانسر فصول آتي ليگ فوتبال ايران چه مي شود؟
به گزارش تابناك ورزشي، بخش عمده اي از ميلغ ١٦٠ ميلياردي قرارداد قبلي هنوز تعيين تكليف نشده است اما آنچه حتمي است ، نبودن حامي فعلي يعني شركت ايران نوين در دوره بعدي است چراكه عملكرد ضعيف اين شركت خسارت سنگيني به فوتبال ايران وارد كرد.حالا فدراسيون تاج در ابتداي راه با حاصل كار خودش در سازمان ليگ مواجه است.
خبر مي رسد آگهي واگذاري تبليغات محيطي فوتبال ايران از صبح امروز منتشر شده و شرايط كلي اش با دو سال پيش تغيير چشمگيري نداشته اما بعيد است اين بار شركتي جرات ادعاهاي بزرگ كند و رقم هاي عجيب و غيرقابل پرداخت در برگه هاي پيشنهادي بدهد.
اين مزايده براي سه سال آينده است و فعلا اطلاعي از رقم پايه نيست اما خيلي بعيد است كه فدراسيون در پي گرفتن اعداد نجومي باشد كه خيالي است و هيچگاه نقد نخواهد شد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آگهي مزايده تبليغات محيطي فوتبال، منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات