ادامه بارندگی های بهاری در گیلان تا اواخر هفته جاری

مازیار غلامی عصر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده تقویت تدریجی جریانات ناپایدار است که موجب افزایش ابر، بارندگی، رعد و برق، گاهی وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، کاهش دما و احتمال تگرگ خواهد شد.
وی ادامه داد: این شرایط به تناوب تا آخر هفته در منطقه وجود خواهد داشت.
غلامی آسمان امروز گیلان را کمی ابری تا نیمه ابری، بتدریج ابری و بارندگی، رعد و برق، گاهی وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، کاهش نسبی دما و احتمال تگرگ عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری، در بعضی نقاط بارندگی و رعد و برق، گاهی کاهش ابر پیش بینی کرد.
غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 32 درجه سلسیوس مربوط به منجیل و دیلمان و کمینه دما را با 12 درجه مربوط به ماسوله ذکر کرد.
وی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 28 و 22 درجه سلسیوس ثبت شده است.
وی بیشینه دمای امروز گیلان را با 30 درجه مربوط به منجیل و رودبار ذکر و کمینه دمای فردا را با 13 درجه مربوط به ماسوله و ارتفاعات جنوب غربی استان پیش بینی کرد.
7294/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادامه بارندگی های بهاری در گیلان تا اواخر هفته جاری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات