تئاتر شهر میزبان نمایش خیابانی می شود

سامان خلیلیان می‌گوید هشت نمایش خیابانی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مقابل مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود. هنرآنلاین: سامان خلیلیان می‌گوید هشت نمایش خیابانی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان مقابل مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

سامان خلیلیان مدیر دفتر تئاتر خیابانی با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان به خبرنگار هنرآنلاین گفت: دفتر تئاتر خیابانی امسال به مانند سال‌های گذشته برنامه‌هایی را برای ماه مبارک رمضان درنظر گرفته است. بر این اساس فراخوانی را منتشر کردیم.

محوطه تئاتر شهر در ماه رمضان میزبان نمایش خیابانی می‌شود

او ادامه داد: طبق این فراخوان 30 طرح از گروه‌های مختلف به دست‌مان رسیده است که بعد از بازبینی هشت اثر برای اجرا در هفته دوم ماه مبارک انتخاب خواهند شد.

مدیر دفتر تئاتر خیابانی در رابطه با ضرورت انتشار فراخوان عنوان کرد: در چند سال اخیر هنرمندان تمایلی به تولید نمایش‌های جدید نداشتند. با توجه به موضوعی بودن آثار و اجرای آنها در زمان مشخص، نمایش‌ها تولید و آرشیو می‌شدند و در این زمان‌ها آنها را برای اجرا ارائه می‌کردند.

او ادامه داد: ما تنها نگاه اجرایی نداریم. کیفیت و تولید آثار نمایشی برایمان اولویت دارد، بنابراین نمی‌خواستیم روند یکسانی را پی بگیریم. بدون شک کارهای دیالوگ محور برایمان جالب توجه نیست؛ تماشاگران هم باید شاهد آثار متنوعی باشند.

خلیلیان اظهار کرد: موضوعاتی که متناسب با شانیت ماه مبارک رمضان باشند، مانند بهر‌ه‌گیری از احادیث، قصص قرآنی و داستان‌های دینی در اولیوت اجرایی قرار دارند، زیرا معتقدیم این موضوعات از ظرفیت‌ها اجرایی بالایی برخوردارند.

او عنوان کرد: دفتر تئاتر خیابانی همیشه به این مسئله توجه دارد که اجراهای متنوعی در تمام طول سال و مناسبت‌های مختلف وجود داشته باشد؛ این برنامه روتین است و تنها برنامه‌ریزی آن تنها مربوط به یک هفته قبل از ماه مبارک نیست.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تئاتر شهر میزبان نمایش خیابانی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات