شاخص برخورداری روستاییان خلخال از گاز طبیعی به 71 درصد رسید

به گزارش ایرنا ، اسماعیل اصلانپور روز چهارشنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: 16 پروژه گازرسانی در مناطق روستایی این شهرستان فعال است که از این تعداد هشت پروژه در حال تکمیل شدن است.
او گفت: هم اکنون به 100 درصد شهرهای خلخال و 71 درصد از روستاهای این شهرستان گازرسانی شده است.
او اظهار کرد: در تلاش هستیم گاز رسانی در خلخال را تا پایان سال تسریع کرده و شاخص بهره مندی گاز روستایی در این شهرستان را به میزان 90 درصد افزایش دهیم.
فرماندار خلخال نیز در این نشست با اشاره به کوهستانی بودن مناطق روستایی خلخال گفت: 13 پروژه گازرسانی روستایی در این شهرستان در حال اجرا است که با توجه به شرایط جوی منطقه روستاهای گیلوان ، ایلوانق و میل آغاردان بیش از سایر روستاها نیازمند تسریع در عملیات اجرایی گاز رسانی هستند.
علی نظری شیخ احمد افزود: گاز رسانی به روستاهای میانرودان ، لنبر ، اناویز ، گلستان‌ سفلی و علیا ، حاجی‌آباد ، مورستان ، روستای زاویه کیوی ، کیوی و نوده با میانگین 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
او اظهار کرد: روستاهای چلنبمر ، کلار ، غفورآباد ، اوجقاز علیا ، سفلی و مصطفی‌ لو با 25 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و کار مرحله دوم خط تغذیه شبکه و توزیع فاز دوم مسیر دمدل تا برندق ، گازرسانی به سفیدآب ، سجهرود ، آهو ، چنارق ، جعفرآباد و زاویه جعفرآباد ، طویستان ، گلوجه ، ویو ، پیشگمان ، کرین ، تیل و قشلاق دیز از سوی شرکت گاز استان اردبیل ادامه دارد.
شهرستان خلخال با 95 هزار نفر جمعیت در 105 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
خلخال از مناطق سردسیر استان اردبیل است.
7119/6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاخص برخورداری روستاییان خلخال از گاز طبیعی به 71 درصد رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات