دانشکده علوم پایه جهرم درآستانه بهره برداری است

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود نادریان ظهرچهارشنبه درجمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و بااشاره به ۱۴پروژه فعال شده، اظهارداشت: پروژه دانشکده علوم پایه جهرم به مساحت شش هزارمتر و بااعتبار سه میلیارد تومان درآستانه بهره برداری است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت پروژه ها با ۳۰درصد تخصیص بودجه بوده است، تصریح کرد: پروژه برق رسانی با ۹۰درصد پیشرفت،پروژه دیوارگذاری اطراف مجموعه و چهار کیلومتر دیوارگذاری، پروژه سلف سرویس با بیش از ۷۰درصد پیشرفت،همچنین پروژه مجموعه ورزشی با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی وپروژه مسجدبا ۴۰ درصدپیشرفت فیزیکی بدون بودجه مصوب و باکمک خیرین درحال انجام است.

رئیس دانشگاه جهرم ازدانشگاه ها به عنوان ویترین جامعه نام بردوبیان کرد: دانشگاه ها درشرایط تجاری ورقابتی امروز موظف هستند مشکلات جامعه را در زمینه های اجتماعی،فرهنگی ،سیاسی و...رصدکرده و راهکارهایی اجرایی وعلمی آن را دراختیارمسئولین و مردم جامعه قرار دهند.

نادریان با بیان اینکه دانشگاه ها می توانند در متن مشکلات اجتماعی حضورموثرداشته باشند،گفت: دانشگاه ها می توانند درحوزه سلامت، درزمینه پدیده خشکسالی و کم آبی،مهار آبهای سطحی وپدیده های اجتماعی مسمرثمرواقع شوند. 

وی افزود: ازمشکلات عمده دانشگاه جهرم نبود زیرساختی خوب و مطمئن برای حضوری فعال و کارآمد است واگر دانشگاهی نتواند به وظایف خود خوب عمل کند دانشگاهی کارآمد و کارآفرین نیست.

نادریان درپایان با اشاره به تصویب برنامه راهبردی دانشگاه جهرم درسال ۹۴،اظهارداشت: مطابق برنامه راهبردی، نمودار تشکیلاتی که از سال۸۶ اصلاح نشده بود درسال ۹۴با حضور ۲۸۴پست سازمانی به تصویب رسید.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشکده علوم پایه جهرم درآستانه بهره برداری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات