شهرستان‌های برتر اداره کل ورزش و جوانان استان همدان معرفی شدند

علی ضمیری کامل در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رده‌بندی شهرستان‌های اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اظهار داشت: این ارزیابی در دو بخش شاخص‌های اختصاصی و عمومی صورت گرفت که ادارات شهرستانی در بخش شاخص‌های اختصاصی در ۲۴ محور و در بخش شاخص‌های عمومی توسط ۱۴ حوزه ستادی ارزیابی شدند.

وی افزود: در مجموع امتیازات شهرستان‌های تیپ یک، شهرستان ملایر در رتبه نخست قرار گرفت و شهرستان‌های نهاوند و تویسرکان دوم و سوم شدند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به رده‌بندی سایر شهرستان‌های استان همدان گفت: در ارزیابی شهرستان‌های تیپ دو نیز شهرستان اسدآباد اول شد و شهرستان‌های فامنین، رزن، کبودرآهنگ و بهار به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

ضمیری کامل عنوان کرد: در شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان که با حضور رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد از روسای ادارات شهرستانی برتر استان تجلیل شد.

وی بابیان اینکه ورزش همدان برای کسب مدال در المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل گام برمی‌دارد، بیان کرد: یکی از سیاست‌های اصلی اداره کل ورزش و جوانان استان، حضور قدرتمند در المپیک ۲۰۱۶ است و برای کسب مدال برنامه‌ریزی می‌کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: همدان معدن استعدادهای ورزشی است و شعار «قهرمان متولدشده و ما باید ستارگان و استعدادها را پرورش دهیم» همواره در ورزش استان جاری است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهرستان‌های برتر اداره کل ورزش و جوانان استان همدان معرفی شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات