احتمال جبران هزینه انتخاباتی خالقی از جیب بیت المال؟!به گزارش جهان، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: من از صحت اين خبر مطمئن نيستم اما شايعاتي هست كه خانم مينو خالقي با برخي سياسيون ملاقات كرده و به او وعده داده شده "خسارت مالي" حضور ناكامش در انتخابات مجلس را دريافت خواهد كرد. اگر چنان ملاقات و چنين وعده اي درست باشد، اين پول لابد از بيت المال و نه طبعا جيب مبارك آقايان پرداخت خواهد شد. اين امر لااقل ٤ معناي روشن دارد:

١- برخي همچنان به جاي "كار و خدمت" درصددند تا از طريق "نمايندگي ناهنجاريهاي اجتماعي" كسب محبوبيت كنند. به اين ترتيب بايد آماده پرداخت هزينه هاي آن هم باشند.

٢- چنين رفتاري خروج از قانون و خروج بر قانون است.

٣- سرمايه اجتماعي كه احتمالا از اين طريق حاصل ميشود، درون طيف "ضدانقلاب" قرار دارد و تكيه به آن براي كساني كه مدعي فعاليت در چارچوب انقلابند ريسك بزرگي است.

٤- اين اقدام، تعداد هرچه بيشتري را براي عبور از مرزهاي مجاز مجاب خواهد كرد. در واقع اين تلقي ايجاد مي شود كه نوعي حمايت سيستمي از چنين هنجارشكني هايي وجود دارد.

 

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احتمال جبران هزینه انتخاباتی خالقی از جیب بیت المال؟!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات