اصفهان در رده نخست لیگ برتر و رنکینگ کشوری دارت جای گرفت

رئیس کمیته دارت هیات انجمنهای ورزشی استان اصفهان روز شنبه به ایرنا گفت: در رقابتهای رنکینگ، علیرضا ایزدی از اصفهان در رده نخست جای گرفت، شاهین حسینی از فارس رده دوم را کسب کرد و سید حسین پیشوایی از گیلان و محمدعلی روشن بین از لرستان بطور مشترک سوم شدند.
حسین عباسپور ادامه داد: این مسابقات با حضور 95 دارت انداز از 23 استان برگزار شد.
وی افزود: در رقابتهای لیگ برتر نیز حسین اعرابی از اصفهان با 14 امتیاز رتبه نخست را بدست آورد، شاهین حسینی از فارس با 11 امتیاز دوم شد و مجید زنگنه از تهران با 10 امتیاز رده سوم را کسب کردند.
این رقابتها نیز با حضور 16 دارت انداز از 8 استان در آکادمی اختصاصی دارت اصفهان برگزار شد.
این مسابقات در 4 دور برگزار می شود در نهایت چهار نفر اول به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
پیش از این در رقابت های رنکینگ بانوان حضور 44 دارت انداز در اصفهان نیز زهرا یزدان خواه از خراسان رضوی اول شد، توران قادری از خوزستان رده دوم را کسب کرد و بهناز سلمانی و اطهر عابدینی از اصفهان بطور مشترک بر جایگاه سوم ایستادند.
در مسابقات لیگ برتر با حضور 16 ورزشکار از سراسر کشور نیز، سونیا جرجانی از تهران، ساجده احمدی از گلستان و دنیز هشتپران از تهران به ترتیب سکوهای نخست تا سوم را کسب کردند.
مسابقات دارت رنکینگ کشوری در 4 مرحله برگزار می شود و در نهایت نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
ت / 6020/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصفهان در رده نخست لیگ برتر و رنکینگ کشوری دارت جای گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات