نزاجا قهرمان مسابقات چوگان جام آزاد سازی خرمشهر شد

به گزارش روزشنبه خبرنگار ایرنا این دوره از مسابقات به مدت دو روز (ششم و هفتم خردادماه) با حضور پنج تیم از استان های تهران و البرز در رده مردان به میزبانی هیات چوگان استان تهران برگزار شد.
در مسابقات چوگان جام آزاد سازی خرمشهر 20 چوگان باز در قالب تیم های قصر فیروزه یک و دو، نزاجا، نوروزآباد و کانون چوگان البرز شرکت داشتند.
بنابراین گزارش در روز نخست این رقابت ها قصر فیروزه الف سه و نزاجا چهار، قصر فیروزه (ب) دو کانون چوگان البرز شش، قصر فیروزه الف سه نوروز آباد یک، کانون چوگان البرز دو و نوروز آباد یک برگزار شد.
در رده بندی این مسابقات 'قصرفیروزه ب' بابرتری یک برصفر 'قصر فیروزه الف' سوم شد.
براساس این گزارش پیش از برگزاری فینال و رده بندی جام چوگان آزاد سازی خرمشهر برنامه میراث معنوی چوگان در این مجموعه برگزار شد.
تهرام/7247/1831

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نزاجا قهرمان مسابقات چوگان جام آزاد سازی خرمشهر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات