آیت الله علوی گرگانی: رسانه ها امانت دار باشند

به گزارش ایرنا این مرجع عالیقدر تقلید روز چهارشنبه در دیدار رییس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان اضافه کرد: در رسانه ها باید به امانت داری در انعکاس خبرها خیلی توجه شود و واقعیت مطالب چه منفی یا مثبت انتشار داده شود.
وی با بیان این که خداوند عملی را می خواهد (دوست دارد) که بهتر انجام می شود، ابراز امیدواری کرد که این مهم در فعالیت رسانه ها بیش از گذشته نمود پیدا کرده و در انتشار مطالب صداقت، راستی و درست گفتن بدون کم و زیاد رعایت شود.
این مرجع تقلید همچنین آرزوی موفقیت را برای کارکنان سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی از خداوند طلب کردند.
آیت الله علوی گرگانی همچنین با طرح سوالاتی وضعیت رسانه ها بویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی را در استان گلستان و مقایسه آن با سایر استانهای کشور جویا شدند.
*توصیه به مردم
این مرجع عالیقدر تقلید در ادامه سخنانش مردم کشورمان را بیش از گذشته به صداقت در عمل و عفاف در سیره و کلام با الگو قرار دادن قرآن کریم و سخنان ائمه اطهار (ع) ترغیب و تشویق کردند.
آیت الله علوی گرگانی افزود: توصیه ما به مردم همواره با بهره گیری از آیه های قرآن کریم و روایات ائمه اطهار (ع) برای رعایت اخلاق و آداب اسلامی و جریان پیدا کردن آن در زندگی فردی و اجتماعی است.
در این دیدار رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان گلستان نیز گزارش کوتاهی ارایه داد.
گفتنی است آیت الله علوی گرگانی که در قم سکونت دارند برخی روزهای سال از جمله در طول ماه مبارک رمضان در گرگان اقامت دارند.
6204/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیت الله علوی گرگانی: رسانه ها امانت دار باشند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات