منصوریان از لیست ورود و خروج استقلال دفاع کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید در تهیه فهرست ورود و خروج از هیچ بازیکنی کمک نگرفته است.
به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا منصوریان در مورد لیست ورود و خروج استقلال می گوید: تغییرات در استقلال با مقاومت همراه خواهد بود در لیستی که من به باشگاه دادم حاصل تلاش‌های شخصی خودم نبود بلکه نتیجه یک گروه کارشناسی و تلاش گروهی بود که به احتمال فراوان فصل بعد در کادر فنی استقلال خواهند بود. من خارج از گود فوتبال ۵ - ۶ مشاور خوب دارم و چه در انجام مصاحبه و چه درانجام تمرینات به من مشاوره می‌دهند. می‌گویم که لیست ورود و خروج انتخاب شده در استقلال با کار کارشناسی بوده و من دوستی خودم را با اشخاص در آن لحاظ نکردم.پیش بینی کادر فنی ما در استقلال این بوده که این نفرات در فصل ۹۵-۹۶ نمی توانند آن طور که ما می‌خواهیم به ما کمک کنند. اگر قرار بود دوستی خودم را در این لیست لحاظ کنم قطعا لیست خروجی تغییر می‌کرد.

وی ادامه داد: صرفا منافع باشگاه را در نظر گرفتیم. هرچند که باید بگویم من با همه در استقلال دوست هستم اما به هرحال با بازیکنان قدیمی که شاید با خود آنها همبازی هم بوده‌ام رفاقت بیشتری دارم. من با این بازیکنان رفت و آمد خانوادگی دارم اما خارج از این مسائل همه بازیکنان در چارچوب کاری من در یک سطح قرار می‌گیرند. هرچند که به هر حال بازیکنان قدیمی برای من اعتبار بیشتری دارند چون آنها بازوی من هستند. همان طور که در تیم نفت ۴-۵ بازیکن که قدیمی‌تر بودند شاکله اصلی نفت را تشکیل دادند. در همین ابتدای کار باید بگویم که حد و حدودها رعایت شود هیچ بازیکنی به من کمک نکرده است.چرا که من بعد از ۸ سال از استقلال برگشتم و به اندازه کافی از این تیم اطلاعات دارم از طرف دیگر افراد خوبی در کادر فنی ما هستند و لازم نیست برای تغییرات از کسی دیگر کمک بگیریم.


[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منصوریان از لیست ورود و خروج استقلال دفاع کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات