قرارداد ۳ بازیکن جدید استقلال زیر سقف قرارداد!

علیرضا منصوریان در مورد اینکه وزیر به جذب سه بازیکن جدید استقلال و ریخت و پاشی که شده اعتراض کرده واکنش نشان داد.
به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا منصوریان در مورد اینکه وزیر ورزش به استقلال تذکر داده گفت: برای استقلال به دنبال جذب بهترین بازیکنان هستیم چرا که هواداران توقع دارند آن چیزی که پارسال نداشتند را امسال بدست بیاورند. باید بگویم اگر منظور شما وزارت ورزش است که منظور وزیر از ریخت و پاش به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود و آن هم برای ریخت و پاش عنوان نشد بلکه منظور وزیر در مورد سقف قرارداد و اجرای آن بود. ما سه بازیکن گرفتیم که هر سه نفر آنان زیر سقف قرارداد با ما قرارداد بستند کاری هم به تیم رقیب ندارم و مسیر خودمان را می‌رویم.همچنین باید از وزیر ورزش تشکر کنم که مهر تائیدی بر روی حکم مربیگری من در استقلال زد. من با وزیر یک جلسه خصوصی داشتم که در آن جلسه ندیدیم تفاوتی بین دو باشگاه قرمز و آبی باشد و یا فضا به گونه‌ای باشد که پرسپولیس و یا استقلال شرایط بازتری را داشته باشند. ما به روند جذب ستاره‌ ها ادامه می‌دهیم اما سقف قرارداد باید رعایت شود. ما برای هدفی که داریم ستاره می‌گیریم و هوادار هم این حق را دارد. امسال باید با رقبای خودمان به خصوص رقیب قابل احترام و سنتی مان پرسپولیس رقابت کنیم.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرارداد ۳ بازیکن جدید استقلال زیر سقف قرارداد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات