استاندار کردستان:ادارات زمینه را برای فعالیت ورزشی بانوان فراهم کنند

به گزارش ایرنا عبدالمحمد زاهدی روز چهارشنبه در کارگروه خانواده و بانوان استانداری کردستان با اشاره به اینکه اختصاص زمانی مشخص برای فعالیت‌های ورزشی بانوان در دستگاه‌های اجرایی بلامانع است گفت: فعالیت ورزشی بانوان در محیط کار نباید در ارایه خدمت به شهروندان و مراجعان خللی ایجاد کند.
او یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی با فراهم کردن ساز و کارهای متناسب زمینه تشویق بانوان به فعالیت های ورزشی در خارج از ساعات اداری رانیز فراهم کنند.
وی اظهارکرد: برخی ادارات و سازمان های دولتی فاقد سالن و امکانات ورزشی هستتند و اما امکان شرایط ورزش بانوان فراهم نیست در همین راستا در این زمینه باید تدابیر خاصی اتخاذ کرد.
وی مقوله سلامت بانوان جامعه را مهم ارزیابی کرد و گفت:برنامه ریزی برای ورزش بانوان ضروری است و مدیران ادارات باید بانوان را به انجام ورزش روزانه تشویق کنند.
او صدور شناسنامه سلامت برای گروه های مختلف سنی جامعه را ضروری دانست و گفت: مسوولان دانشگاه علوم پزشکی بر اساس امکانات برنامه ریزی کنند.
وی افزود: همه ادارات موظفند طرح شناسنامه سلامت را از طریق سیستم اداری اجراء کنند.
7352/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار کردستان:ادارات زمینه را برای فعالیت ورزشی بانوان فراهم کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات