آیت الله عیسی قاسم: بحران بحرین تا زمان زندانی بودن ملت بحرین راه حلی ندارد

  آیت الله عیسی قاسم

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از العهد، شیخ «عیسی احمد قاسم» مرجع عالیقدربحرین در بیانیه ای تاکید کرد: هیچ راه حلی برای بحران سیاسی در بحرین وجود ندارد، تازمانی که جمعی از فرزندان ملت و علما و شخصیت های برجسته سیاسی در زندان های آل خلیفه به سر می برند و اعتبار عملی ندارد و جوهری بر ورقی جدامانده از واقعیت است.

این مرجع عالیقدر بحرین گفت: بدون حضور نمایندگان واقعی ملت بحرین راه حلی برای بحران وجود ندارد. کسانی که نماینده بحق ملت هستند و ملت به نمایندگی آنها اعتقاد دارد؛ در زندان های تاریک به سر می برند و هرگونه توافق بین حکومت و ملت با نمایندگان غیر واقعی ملت یا حکومت غیر ممکن است.

وی ادامه داد:  هیچ راهی جز توافق عادلانه بین دو طرف وجود ندارد تا بحران به پایان برسد و همگی آرام شوند و کشور به امنیت برسد.

الشیخ قاسم  با ابراز تاسف نسبت به وجود فاصله زیاد بین ملت و حکومت، افزود: افزایش حکم شیخ «علی سلمان» دبیرکل الوفاق نشانه رسیدن کشور به «تونل مسدود» است.

وی تاکید کرد: نمی توان پیامدهای بحران بر جامعه را مهار کرد و یا حجم خسارت را تعیین کرد. اعتراف این طرف یا طرف دیگر به این مسئله یا اعتراف نکردنشان باعث نمی شود که واقعیت را منکر شد.

مرجع عالیقدر بحرین گفت: همه طرف های داخلی و خارجی معترفند که اساس این بحران سیاسی است و این امر برکسی پوشیده و قابل کتمان نیست.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیت الله عیسی قاسم: بحران بحرین تا زمان زندانی بودن ملت بحرین راه حلی ندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات