طرح جالب شهرداری بجنورد

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد از اجرای طرح تبدیل قلیان‌ها به گلدان در این شهر خبرداد. ایسنا: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد از اجرای طرح تبدیل قلیان‌ها به گلدان در این شهر خبرداد.

محمدرضا موفق اظهار کرد: از این پس در شهر بجنورد در قالب طرح تبدیل قلیان‌ها به گلدان، افراد می‌توانند با تحویل قلیان‌های خود بلیط استخر هدیه بگیرند.

وی با بیان اینکه به ازای تحویل هر یک قلیان به افراد 10 بلیط استخر داده می‌شود، ادامه داد: این بلیط‌ها مربوط به استخر کارگران و شهروند است. شورای اسلامی شهر بجنورد، اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی شهرستان بجنورد دراجرای این طرح با شهرداری مشارکت دارند.

موفق عنوان کرد: با توجه به این که اکنون در سطح پارک و بوستان‌های شهر بیشتر خانواده‌ها در کنار دیگر ملزومات خود قلیان نیز به همراه داشته و اقدام به استفاده از آن می‌کنند، شهرداری بجنورد بر آن شد تا طرح تبدیل قلیان به گلدان را اجرا کند.

موفق با بیان اینکه وجود این تعداد قلیان در بین خانواده و جوانان در پارک‌ها از مهمترین دغدغه‌هاست، خاطرنشان کرد: امیدواریم افراد با شرکت در این طرح از قلیان به دلیل دارا بودن عوارض بسیار خودداری کنند.

وی با اشاره به نصب اطلاعیه‌های تحویل قلیان در سطح پارک‌ها و دو بوستان باباامان و بش قارداش، ادامه داد: قلیان‌ها در دو محل فرهنگسرای شهروند بجنورد و نگهبانی مجموعه ورزشی کارگران تحویل گرفته می‌شود.

موفق با بیان اینکه اسلام تاکید بسیاری بر ورزش از جمله شنا کردن دارد و اینکه انجام ورزش یکی از راه‌های مقابله با اعتیاد است، افزود: اجرای طرح تبدیل قلیان‌ها به گلدان تا پایان تابستان سال جاری ادامه دارد.      

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح جالب شهرداری بجنورد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات