دو محصول احتمالی آینده شرکت اپل

دو سند ثبت اختراع متعلق به شرکت اپل نشان می‌دهند که این شرکت مشغول آزمایش بلندگوهای ضد آب و هدست‌های مجهز به میکروفون است که صدای کاربر را تشخیص می‌دهند. مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: دو سند ثبت اختراع متعلق به شرکت اپل نشان می‌دهند که این شرکت مشغول آزمایش بلندگوهای ضد آب و هدست‌های مجهز به میکروفون است که صدای کاربر را تشخیص می‌دهند.

دو محصول احتمالی شرکت اپل در آینده مشخص شدند

اولین سند که در سال 2013 ثبت شده یک هدفون توگوشی است که به یک شتاب‌سنج بسیار حساس مجهز است و می‌تواند براساس ارتعاشات ایجاد شده بوسیله تارهای صوتی در استخوان‌ها و بافت سر فرد، صدای او را تشخیص دهد.

ترکیب این شتاب‌سنج و سیگنال‌هایی که از آن صادر می‌شوند با سیگنال‌های صوتی که از میکروفون صادر می‌شوند باعث تولید یک صدا با کیفیت بالا می‌شود.

این شتاب سنج درون هدفون قرار دارد در حالی که میکروفون‌ها در طول سیم هدست قرار دارند. این میکروفون‌ها چند جهتی‌اند تا بتوانند هم صدای فرد را به خوبی تشخیص دهند و هم نویز محیط را به خوبی حذف کنند.

دو محصول احتمالی شرکت اپل در آینده مشخص شدند

سند بعدی بیشتر برای کسانی جذاب است که مستعد انداختن گوشی‌شان در دستشویی‌اند. این سند که سال 2014 ثبت شده مربوط به بلندگوهای ضد آب است. غلاف بیرونی بلندگو که اولین سطح مقاوم آن است با مواد آب‌گریز آغشته شده. از طرفی این غلاف می‌تواند تشخیص دهد که با آب پر شده و باعث شود بلندگو مجموعه‌ای از ارتعاشات را تولید کند که مایع پرشده را بیرون بریزد.

گرچه سندهای ثبت اختراع لزوما به محصول نهایی منجر نمی‌شوند اما این سندها می‌توانند جهت حرکت برخی از محصولات آینده اپل را برای ما روشن کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو محصول احتمالی آینده شرکت اپل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات