ماهی شمال را نباید خورد یا ماهی جنوب را؟

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه آلودگی ها در دریا کانونی هستند، گفت: این حرف که ماهی شمال یا جنوب را نباید خورد پشتوانه علمی ندارد. آفتاب : پروین فرشچی گفت: فعالیت ما درسازمان حفاظت از محیط زیست در راستای پاکیزگی دریاها، برنامه های منطقه ای محیط زیست، حفاظت از زیستگاها و گونه های در حال انقراض و مناطق حساس ساحلی است.

به گزارش ایسنا، وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ورود فاضلاب به دریا و آلودگی حاصل ازآن آیا استفاده از آبزیانی دریایی مشکل زا است یا خیر؟ گفت: آلودگی ها در دریا کانونی هستند، این صحبت که ماهی شمال یا جنوب نخورید؛ پشتوانه علمی ندارد.من خودم از ماهی ها نیز استفاده می کنم.

معاون محیط زیست دریایی در ادامه گفت: بر اساس نقش حاکمیت و نظارتی سازمان حفاظت از محیط زیست، مساله پایش و شناسایی انجام شده که می بایست با همکاریی نهاد هایی که متولی این امر هستنند پیگیری شود. همچنین مکانهایی که شناسایی شده اند به وزارت نیرو که متولی تصفیه فاضلاب در کشور است معرفی شده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماهی شمال را نباید خورد یا ماهی جنوب را؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات