سیاست سازمان ملی استاندارد بر طولانی بودن عمر مدیریت است

به گزارش ایرنا فریدون بلغاری روز چهارشنبه در آیین معرفی مدیرکل جدید استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان افزود: سازمان ملی استاندارد در عملکرد خویش از مشارکت در قیمت گذاری و ورود به مباحث سیاسی پرهیز کرده است.
وی بیان کرد: در متون دینی ما بر انجام کار نیک تاکید شده و در استاندارد نیز کیفیت کارکرد مورد نظر است.
وی گفت: مدیریت سابق 12 سال سابقه مدیریت را در اداره کل استاندارد استان برعهده داشتند و این استان جزو استان های آرام ما بوده است و باید از مدیریت سابق قدردانی کنم.
معاون هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد افزود: مدیریت جدید هم تجربه مدیریتی در چند استان کشور را دارد و جزو مدیران برجسته، خوشنام و با درایت استان هستند.
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان نیز در این آیین گفت: بحث استاندارد از اول خلقت بشر مطرح بوده است و امروز کسی نمی تواند وجود استاندارد را در زندگی بشر نفی کند و از الزامات زندگی انسان در قرن بیست و یکم است.
علی بیگ زاده با بیان اینکه امروز اقتصاد و وضعیت معیشت اولویت اول دولت است افزود: در اقتصاد تولید نقش بی بدیلی دارد و تولیدی است که کیفیت، بهره وری و قدرت رقابت داشته باشد و درآمد سرانه را افزایش دهد.
وی بیان کرد: این میسر نیست مگر اینکه در حوزه تولید، خدمات، صنعت و اقتصاد بتوانیم از استانداردهای ملی و بین المللی به جا و درست استفاده کنیم و تبعیت لازم را داشته باشیم.
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان اظهار کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا تولیدمان حفظ سلامت و ایمنی مردم باشد.
وی گفت: انجام وظایف ذاتی سازمان ملی استاندارد کشور، اجرای بند 24 سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی در بحث افزایش پوشش استاندارد، توسعه منابع انسانی و تکریم ارباب رجوع از برنامه هایی است که در مدیریت جدید دنبال می کنیم.
مدیرکل سابق استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان نیز در این آیین گفت: اگر در دوره مدیریت بنده خدمتی انجام دادم و 60 تقدیرنامه از دستگاه ها، سازمان ها و دستگاه های دولتی دریافت شده است همه حاصل تلاش جمعی همکاران است که با نهایت دلسوزی انجام دادند.
محمدرضا شرافت افزود: همکاران بنده از بهترین کارمندان دولت هستند و انشاءالله مدیریت جدید همچنان همین مسیر را ادامه دهند.
معاون تدوین و ترویج استاندارد سازمان ملی استاندارد، مشاور عالی استاندار کرمان، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان استان نیز در این آیین برگزار شد.
7437/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست سازمان ملی استاندارد بر طولانی بودن عمر مدیریت است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات