برنامه جدید مایکروسافت برای مدیران پروژه

اگر به طور همزمان مدیریت چند پروژه را بر عهده دارید یا اینکه مدیریت پروژه ای بزرگ را انجام می دهید، برای اینکه بتوانید همه مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید باید به طور دقیق از تمام جزییات مرتبط با پیشرفت کارها آگاه باشید. امروزه برنامه های کامپیوتری متعددی وجود دارد که مدیریت پروژه ها را تسهیل می کنند. البته اگر شما هم از کاربران آفیس 365 مایکروسافت هستید به احتمال زیاد از شنیدن خبر عرضه برنامه ای تازه برای مدیریت پروژه از سوی این شرکت خوشحال خواهید شد.

برنامه جدید مایکروسافت برای مدیران پروژه

این جدیدترین محصول مایکروسافت در زمینه مدیریت پروژه است و این شرکت نام "Planner” را برای آن انتخاب کرده است. استفاده از این Planner برای کاربرانی که مشترک سرویس آفیس 365 هستند رایگان خواهد بود. طبق اعلام مایکروسافت، نیازی نیست مشترکان این سرویس اقدامی انجام دهند، چرا که پس از آغاز عرضه رسمی این برنامه، آیکون آن در صفحه اصلی سرویس آفیس 365 قابل مشاهده خواهد بود.

انتظار می رود عرضه برنامه Planner از امروز به طور تدریجی آغاز شده و در اختیار کاربران منتخب قرار بگیرد و در مرحله بعد، عرضه سراسری آن انجام شود.

مایکروسافت در بخش معرفی این برنامه گفته "با استفاده از Planner، تیم ها می توانند طرح های تازه ای ایجاد کنند، آن را ساماندهی کنند، انجام وظایف مختلفی را به اعضای تیم محول کنند، موعد تحویل هر قسمت را تعیین کنند، وضعیت هر کار را بروزرسانی کنند و فایل ها را به اشتراک بگذارند."

برنامه جدید مایکروسافت برای مدیران پروژه

مایکروسافت گفته پیش از این با چند شرکت وارد همکاری شده و برنامه Planner را به صورت آزمایشی در اختیار آنها قرار داده است و اکنون از عملکرد آن اطمینان دارد.

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، برنامه های متعددی برای مدیریت پروژه وجود دارد، اما از آنجایی که مایکروسافت تصمیم گرفته این برنامه را به طور رایگان در اختیار کاربرانش قرار دهد این شانس وجود دارد که از آن استقبال خوبی به عمل آید.

منبع: تک شات

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه جدید مایکروسافت برای مدیران پروژه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات